v. 24 | ti | 09.06 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Whisky
| |
2 - 4
| 76 | 0 |
| ke | 10.06 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Proffa
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Krouvi United
| |
0 - 5
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Bristol
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Suntown Naantali
| |
2 - 6
| 72 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Harjattulan Pubi
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Danske United
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
v. 25 | ti | 16.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Höveli
| |
5 - 0
| 64 | 0 |
| ti | 16.06 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Tinatuoppi
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 16.06 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
Alvar Saints
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 16.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Mänty
| |
4 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 16.06 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Wanha Torni
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 16.06 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Whisky
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| ke | 17.06 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 17.06 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Tuoppi
| |
1 - 1
| 66 | 0 |
v. 26 | ti | 23.06 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Karjurock
| |
1 - 3
| 0 | 0 |
| ke | 24.06 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
Alvar Saints
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Danske United
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
Bristol
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Krouvi United
| |
1 - 5
| 0 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Suntown Naantali
| |
0 - 4
| 68 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
Harjattulan Pubi
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| to | 25.06 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Proffa
| |
2 - 2
| 62 | 0 |
v. 27 | ti | 30.06 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Mänty
| |
4 - 2
| 72 | 0 |
| ti | 30.06 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 30.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Whisky
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 30.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Tuoppi
| |
2 - 1
| 68 | 0 |
| ti | 30.06 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Tinatuoppi
| |
6 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 01.07 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 6
| 0 | 0 |
| ke | 01.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Höveli
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 02.07 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
v. 28 | ti | 07.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Karjurock
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 07.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Suntown Naantali
| |
2 - 9
| 5 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Proffa
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
Danske United
| |
2 - 6
| 67 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Mänty
| |
6 - 1
| 0 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Harjattulan Pubi
| |
2 - 6
| 75 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
Krouvi United
| |
3 - 3
| 0 | 0 |
| to | 09.07 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Alvar Saints
| |
1 - 0
| 169 | 0 |
v. 29 | ti | 14.07 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 14.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Bristol
| |
9 - 0
| 5 | 0 |
| ti | 14.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Höveli
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 14.07 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Wanha Kupittaa
| |
5 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 15.07 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Tinatuoppi
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 15.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Whisky
| |
3 - 0
| 66 | 0 |
| ke | 15.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Tuoppi
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| to | 16.07 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 4
| 0 | 0 |
v. 30 | ti | 21.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
Danske United
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| ti | 21.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Karjurock
| |
1 - 5
| 359 | 0 |
| ke | 22.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Harjattulan Pubi
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Alvar Saints
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
FC Proffa
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Krouvi United
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Mänty
| |
8 - 0
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Old Irish Wonderers
| |
4 - 1
| 0 | 0 |
v. 31 | ti | 28.07 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Tuoppi
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 28.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Whisky
| |
1 - 1
| 67 | 0 |
| ti | 28.07 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Suntown Naantali
| |
5 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 29.07 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 29.07 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
Bristol
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 29.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Höveli
| |
0 - 3
| 243 | 0 |
| to | 30.07 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Tinatuoppi
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| to | 30.07 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
v. 32 | ti | 04.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Harjattulan Pubi
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| ti | 04.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Krouvi United
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 04.08 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Proffa
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 04.08 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Karjurock
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| to | 06.08 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 1
| 62 | 0 |
| to | 06.08 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
Alvar Saints
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| to | 06.08 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Tuoppi
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| to | 06.08 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Mänty
| |
1 - 3
| 0 | 0 |
v. 33 | ti | 11.08 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 4
| 62 | 0 |
| ke | 12.08 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Suntown Naantali
| |
4 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 12.08 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
Danske United
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 12.08 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Whisky
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| to | 13.08 | kl. 18:30 |
Ingegerdin kenttä
|
Alvar Saints
-
Wanha Kupittaa
| |
7 - 1
| 0 | 0 |
| to | 13.08 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Höveli
| |
5 - 0
| 0 | 0 |
| to | 13.08 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Tinatuoppi
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
v. 34 | ti | 18.08 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
Alvar Saints
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 18.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Krouvi United
| |
6 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 18.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Mänty
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 18.08 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Proffa
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 19.08 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Karjurock
| |
7 - 1
| 1 | 0 |
| to | 20.08 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 5
| 0 | 0 |
| to | 20.08 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
Old Irish Wonderers
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| to | 20.08 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Tuoppi
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
v. 35 | ti | 25.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Danske United
| |
2 - 8
| 0 | 0 |
| ti | 25.08 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Höveli
| |
9 - 0
| 73 | 0 |
| ke | 26.08 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Harjattulan Pubi
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 26.08 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
Bristol
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| to | 27.08 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Suntown Naantali
| |
2 - 2
| 0 | 0 |
| to | 27.08 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 5
| 0 | 0 |
| to | 27.08 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Tinatuoppi
| |
10 - 1
| 67 | 0 |
| to | 27.08 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Whisky
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
v. 36 | ti | 01.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Tuoppi
| |
2 - 4
| 0 | 0 |
| ti | 01.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Mänty
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 01.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| ti | 01.09 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Alvar Saints
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 02.09 | kl. 19:30 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Karjurock
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 02.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
Krouvi United
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| to | 03.09 | kl. 20:00 |
Pansion kisapuiston kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Höveli
| |
1 - 8
| 0 | 0 |
| to | 03.09 | kl. 21:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Bristol
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
v. 37 | ti | 08.09 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Tinatuoppi
| |
8 - 1
| 134 | 0 |
| ti | 08.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Proffa
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 09.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Mänty
-
Danske United
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| to | 10.09 | kl. 18:30 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Harjattulan Pubi
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| to | 10.09 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Suntown Naantali
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| to | 10.09 | kl. 20:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
Wanha Kupittaa
| |
8 - 0
| 74 | 0 |
v. 38 | ti | 15.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Tuoppi
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| ti | 15.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 5
| 1 | 0 |
| ti | 15.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Höveli
| |
5 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 15.09 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 15.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Karjurock
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 16.09 | kl. 18:00 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Alvar Saints
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 16.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Mänty
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| to | 17.09 | kl. 19:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
FC Tinatuoppi
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| to | 17.09 | kl. 20:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Bristol
| |
1 - 0
| 63 | 0 |
v. 39 | ti | 22.09 | kl. 18:00 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Whisky
| |
1 - 1
| 66 | 0 |
| to | 24.09 | kl. 20:00 |
Parkin kenttä
|
FC Whisky
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 5
| 59 | 0 |
v. 40 | ke | 30.09 | kl. 18:30 |
Urheilupuiston yläkenttä
|
FC Wanha Torni
-
Danske United
| |
2 - 3
| 0 | 0 |