v. 19 | ma | 04.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Basso
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 05.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Santala
| |
1 - 8
| 1 | 1 |
| ti | 05.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Härkä
| |
5 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 06.05 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Hugo
| |
8 - 1
| 1 | 0 |
| ke | 06.05 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 2
| 2 | 1 |
| ke | 06.05 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
FC Proffa
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| ke | 06.05 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
CCCP
| |
8 - 0
| 0 | 0 |
| to | 07.05 | |
Yli-Maaria
|
FC Jäkärlä
-
FC Gringo
| |
0 - 2
| 74 | 0 |
| to | 07.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Lonestar
| |
0 - 5
| 0 | 0 |
| to | 07.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Alvar Saints
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
v. 20 | ma | 11.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Wanha Torni
| |
7 - 1
| 66 | 1 |
| ti | 12.05 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Gringo
| |
1 - 2
| 1 | 1 |
| ti | 12.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Härkä
| |
0 - 4
| 1 | 0 |
| ke | 13.05 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Lonestar
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 13.05 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Matkis
| |
2 - 5
| 1 | 1 |
| ke | 13.05 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Proffa
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| to | 14.05 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 6
| 1 | 0 |
| to | 14.05 | |
Yli-Maaria
|
FC Jäkärlä
-
FC Hugo
| |
9 - 0
| 1 | 0 |
| to | 14.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
CCCP
| |
2 - 2
| 0 | 0 |
| to | 14.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Basso
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| pe | 15.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Alvar Saints
| |
1 - 1
| 0 | 2 |
v. 21 | ma | 18.05 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| ma | 18.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Matkis
| |
1 - 1
| 1 | 1 |
| ti | 19.05 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Hugo
| |
6 - 1
| 61 | 2 |
| ti | 19.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Alvar Saints
| |
4 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 20.05 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Santala
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 20.05 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Basso
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 20.05 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Tinatuoppi
| |
5 - 0
| 11 | 0 |
| to | 21.05 | |
Yli-Maaria
|
FC Jäkärlä
-
FC Lonestar
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
| to | 21.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| to | 21.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Proffa
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| pe | 22.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
CCCP
| |
4 - 0
| 0 | 1 |
v. 22 | ma | 25.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Koivu
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 26.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Alvar Saints
| |
1 - 3
| 0 | 2 |
| ti | 26.05 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Lonestar
| |
2 - 2
| 0 | 1 |
| ti | 26.05 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Hugo
| |
7 - 1
| 71 | 1 |
| ti | 26.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
CCCP
| |
7 - 0
| 76 | 0 |
| ke | 27.05 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 1
| 3 | 1 |
| ke | 27.05 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Basso
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| ke | 27.05 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
CCCP
| |
6 - 0
| 0 | 1 |
| to | 28.05 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Basso
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| to | 28.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Matkis
| |
2 - 1
| 1 | 1 |
| to | 28.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Tinatuoppi
| |
4 - 0
| 1 | 0 |
| pe | 29.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Proffa
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
v. 23 | ma | 01.06 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Lonestar
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 02.06 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Basso
| |
0 - 6
| 0 | 0 |
| ti | 02.06 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
CCCP
| |
1 - 1
| 1 | 1 |
| ti | 02.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Lonestar
| |
0 - 2
| 0 | 2 |
| ti | 02.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Proffa
| |
7 - 0
| 66 | 0 |
| ke | 03.06 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
Matkis
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
| to | 04.06 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Wanha Torni
| |
6 - 0
| 0 | 0 |
| to | 04.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Alvar Saints
| |
3 - 2
| 0 | 1 |
| to | 04.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Koivu
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
| to | 04.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Sir Okke's
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| pe | 05.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Tinatuoppi
| |
6 - 0
| 4 | 1 |
v. 24 | ma | 08.06 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Hugo
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 09.06 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| ti | 09.06 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Proffa
| |
1 - 0
| 1 | 1 |
| ti | 09.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Basso
| |
0 - 2
| 1 | 1 |
| ti | 09.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Tinatuoppi
| |
7 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 10.06 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Lonestar
| |
1 - 4
| 1 | 0 |
| ke | 10.06 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Alvar Saints
| |
1 - 3
| 0 | 1 |
| ke | 10.06 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Koivu
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 1
| 1 | 1 |
| to | 11.06 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
Matkis
| |
5 - 2
| 0 | 1 |
| to | 11.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
CCCP
| |
6 - 1
| 0 | 0 |
| to | 11.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Krouvi United
| |
1 - 4
| 0 | 0 |
| pe | 12.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Sir Okke's
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
v. 25 | ma | 15.06 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Koivu
| |
2 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 16.06 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Proffa
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| ke | 17.06 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
Alvar Saints
| |
1 - 3
| 2 | 2 |
v. 27 | ti | 30.06 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Tinatuoppi
| |
5 - 1
| 137 | 1 |
| ti | 30.06 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Matkis
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| ti | 30.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Krouvi United
| |
2 - 0
| 0 | 2 |
| ti | 30.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 30.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Sir Okke's
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 01.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
CCCP
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 01.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Basso
| |
2 - 5
| 2 | 0 |
| ke | 01.07 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
Mr. Fox
| |
3 - 2
| 64 | 0 |
| to | 02.07 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Koivu
| |
3 - 3
| 0 | 0 |
| to | 02.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Proffa
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
v. 28 | ti | 07.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Sir Okke's
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 07.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Koivu
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| ti | 07.07 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
FC Basso
| |
1 - 3
| 1 | 0 |
| ti | 07.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Matkis
| |
0 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 07.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Krouvi United
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 08.07 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 6
| 0 | 1 |
| ke | 08.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Proffa
| |
6 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 08.07 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
Old Smuggler
| |
1 - 1
| 0 | 2 |
| to | 09.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Lonestar
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| to | 09.07 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
Mr. Fox
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
| to | 09.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Tinatuoppi
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| pe | 10.07 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Härkä
| |
5 - 0
| 0 | 1 |
v. 29 | ti | 14.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Mr. Fox
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| ti | 14.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Krouvi United
| |
2 - 4
| 0 | 1 |
| ti | 14.07 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 3
| 0 | 1 |
| ti | 14.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Koivu
| |
1 - 3
| 66 | 1 |
| ti | 14.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Cantina Pirates
| |
5 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 15.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
Matkis
| |
0 - 5
| 0 | 1 |
| ke | 15.07 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
Streetbar95
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 15.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Tinatuoppi
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
| to | 16.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
CCCP
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| to | 16.07 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
Old Smuggler
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
v. 30 | ti | 21.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Cantina Pirates
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 21.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Old Smuggler
| |
1 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 21.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Mr. Fox
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| ti | 21.07 | |
Maskutalo
|
FC Lonestar
-
Matkis
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 22.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Sir Okke's
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 22.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Koivu
| |
1 - 4
| 1 | 0 |
| ke | 22.07 | |
Pernon kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Gringo
| |
3 - 2
| 1 | 1 |
| to | 23.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Proffa
| |
5 - 0
| 66 | 1 |
| to | 23.07 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
CCCP
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Krouvi United
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| to | 23.07 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
| pe | 24.07 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Höveli
| |
3 - 0
| 0 | 2 |
v. 31 | ma | 27.07 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Matkis
| |
2 - 0
| 1 | 1 |
| ti | 28.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| ti | 28.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 6
| 119 | 1 |
| ti | 28.07 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
FC Koivu
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 28.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Old Smuggler
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 29.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
Mr. Fox
| |
2 - 3
| 1 | 0 |
| to | 30.07 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Tinatuoppi
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| to | 30.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Cantina Pirates
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| to | 30.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Härkä
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
v. 32 | ti | 04.08 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Höveli
| |
1 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 04.08 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
Mr. Fox
| |
2 - 3
| 0 | 0 |
| ti | 04.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Tinatuoppi
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 04.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 5
| 0 | 1 |
| ke | 05.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Cantina Pirates
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 05.08 | |
Purokadun kenttä
|
FC Hugo
-
Old Smuggler
| |
1 - 6
| 1 | 1 |
| ke | 05.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Basso
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| to | 06.08 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
Sir Okke's
| |
0 - 0
| 74 | 0 |
| to | 06.08 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Matkis
| |
3 - 0
| 0 | 1 |
| to | 06.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Jäkärlä
| |
9 - 2
| 0 | 0 |
| pe | 07.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Wanha Kupittaa
| |
2 - 4
| 0 | 2 |
v. 33 | ma | 10.08 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Mr. Fox
| |
2 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 11.08 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
Old Smuggler
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 11.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
Sir Okke's
| |
1 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 11.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Höveli
| |
3 - 0
| 3 | 1 |
| ti | 11.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Hugo
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 12.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| ke | 12.08 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
Mr. Fox
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 12.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Tinatuoppi
| |
8 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 12.08 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Alvar Saints
| |
0 - 2
| 101 | 0 |
| to | 13.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
Krouvi United
| |
6 - 2
| 0 | 1 |
| to | 13.08 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Koivu
| |
0 - 4
| 1 | 0 |
| to | 13.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Streetbar95
| |
9 - 1
| 0 | 1 |
v. 34 | ma | 17.08 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Old Smuggler
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| ti | 18.08 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 3
| 0 | 0 |
| ti | 18.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
Krouvi United
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 18.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Santala
| |
1 - 5
| 0 | 1 |
| ke | 19.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Höveli
| |
0 - 5
| 65 | 1 |
| ke | 19.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Streetbar95
| |
0 - 7
| 0 | 1 |
| ke | 19.08 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Lonestar
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
| ke | 19.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Sir Okke's
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 20.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
Cantina Pirates
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| to | 20.08 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Mr. Fox
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| to | 20.08 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
FC Jäkärlä
-
Streetbar95
| |
4 - 1
| 1 | 1 |
| to | 20.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Gringo
| |
2 - 4
| 0 | 1 |
| pe | 21.08 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
FC Koivu
| |
0 - 2
| 0 | 0 |
| pe | 21.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Santala
| |
1 - 2
| 0 | 1 |
v. 35 | ma | 24.08 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Wanha Kupittaa
| |
2 - 6
| 4 | 0 |
| ti | 25.08 | kl. 18:45 |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
Cantina Pirates
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 25.08 | |
Maskutalo
|
FC Lonestar
-
FC Höveli
| |
1 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 26.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Santala
| |
2 - 11
| 2 | 0 |
| ke | 26.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Gringo
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 26.08 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Sir Okke's
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| ke | 26.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Krouvi United
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| to | 27.08 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Jäkärlä
| |
2 - 0
| 0 | 0 |
| to | 27.08 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Old Smuggler
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| to | 27.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Hugo
| |
7 - 1
| 1 | 0 |
v. 36 | ma | 31.08 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Höveli
| |
2 - 1
| 2 | 0 |
| ti | 01.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Jäkärlä
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 01.09 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
FC Santala
| |
2 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 02.09 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
FC Hugo
-
FC Härkä
| |
10 - 1
| 73 | 0 |
| ke | 02.09 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Krouvi United
| |
0 - 4
| 0 | 1 |
| ke | 02.09 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
Old Smuggler
| |
0 - 2
| 0 | 2 |
| ke | 02.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Cantina Pirates
| |
1 - 3
| 0 | 0 |
| ke | 02.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Mr. Fox
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| to | 03.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
Streetbar95
| |
2 - 2
| 0 | 1 |
v. 37 | ma | 07.09 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Santala
| |
1 - 0
| 1 | 0 |
| ma | 07.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Krouvi United
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 08.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
Streetbar95
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| ti | 08.09 | |
Piuhan hiekkakenttä
|
FC Lonestar
-
FC Härkä
| |
3 - 2
| 1 | 0 |
| ke | 09.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Jäkärlä
| |
2 - 3
| 1 | 0 |
| ke | 09.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Cantina Pirates
| |
1 - 8
| 69 | 0 |
| ke | 09.09 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 2
| 0 | 1 |
| ke | 09.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Old Smuggler
| |
0 - 4
| 0 | 1 |
| to | 10.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Gringo
| |
6 - 1
| 0 | 1 |
| to | 10.09 | kl. 19:00 |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Höveli
| |
1 - 2
| 1 | 1 |
| to | 10.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Wanha Kupittaa
| |
2 - 4
| 0 | 0 |
| to | 10.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Härkä
| |
8 - 1
| 0 | 0 |
v. 38 | ma | 14.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Hugo
| |
7 - 2
| 1 | 0 |
| ma | 14.09 | kl. 20:00 |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Härkä
| |
3 - 1
| 1 | 0 |
| ma | 14.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Cantina Pirates
| |
3 - 8
| 0 | 0 |
| ti | 15.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Gringo
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ti | 15.09 | kl. 21:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Höveli
| |
8 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 16.09 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 5
| 0 | 0 |
| ke | 16.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Streetbar95
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 16.09 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
FC Höveli
| |
6 - 0
| 0 | 1 |
| ke | 16.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 6
| 2 | 0 |
| to | 17.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Hugo
| |
17 - 0
| 0 | 0 |
| to | 17.09 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Santala
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| to | 17.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Old Smuggler
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
v. 39 | ma | 21.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Lonestar
| |
2 - 2
| 1 | 0 |
| ma | 21.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 22.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Hugo
| |
3 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 23.09 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
Streetbar95
| |
2 - 1
| 5 | 1 |
| ke | 23.09 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
FC Santala
| |
1 - 0
| 0 | 1 |
| ke | 23.09 | kl. 18:30 |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Gringo
| |
1 - 3
| 0 | 1 |
| ke | 23.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Höveli
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| to | 24.09 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Lonestar
| |
5 - 1
| 0 | 0 |
| to | 24.09 | kl. 19:00 |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Härkä
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| to | 24.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Sir Okke's
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| to | 24.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Cantina Pirates
| |
4 - 2
| 0 | 1 |
| to | 24.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Wanha Kupittaa
| |
3 - 2
| 0 | 0 |
v. 40 | ma | 28.09 | kl. 18:00 |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Alvar Saints
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| ma | 28.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Streetbar95
| |
6 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 29.09 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Gringo
| |
1 - 3
| 1 | 1 |
| ke | 30.09 | |
Mietoisten nurmikentta
|
Matkis
-
FC Härkä
| |
2 - 3
| 0 | 1 |
| ke | 30.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Santala
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| to | 01.10 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 3
| 0 | 0 |
| to | 01.10 | kl. 20:15 |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Höveli
| |
7 - 1
| 0 | 0 |
v. 41 | ma | 05.10 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Gringo
| |
6 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 06.10 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
CCCP
-
FC Basso
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 07.10 | |
Purokadun kenttä
|
FC Tinatuoppi
-
FC Hugo
| |
4 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 07.10 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Härkä
| |
12 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 07.10 | kl. 21:00 |
Raunistulan Kenttä
|
Cantina Pirates
-
FC Jäkärlä
| |
2 - 2
| 1 | 0 |
| to | 08.10 | |
Pelttarikadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
| to | 08.10 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Streetbar95
| |
2 - 2
| 0 | 1 |
| to | 08.10 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Santala
| |
5 - 1
| 0 | 0 |