v. 19 | ma | 06.05 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Koivu
| |
5 - 2
| 0 | 2 |
| ma | 06.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Matkis
| |
5 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 07.05 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Navigare
| |
3 - 0
| 1 | 1 |
| ti | 07.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Härkä
| |
5 - 5
| 0 | 2 |
| ke | 08.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
CCCP
| |
1 - 2
| 0 | 2 |
| ke | 08.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Proffa
| |
0 - 6
| 0 | 1 |
| to | 09.05 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
FC Gringo
| |
2 - 1
| 1 | 1 |
| to | 09.05 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| pe | 10.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
Alvar Saints
| |
3 - 1
| 0 | 2 |
v. 20 | ma | 13.05 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Kievari
| |
0 - 1
| 3 | 1 |
| ti | 14.05 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Basso
| |
3 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 14.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
Krouvi United
| |
0 - 2
| 1 | 1 |
| ti | 14.05 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Sir Okke's
| |
2 - 4
| 0 | 2 |
| ke | 15.05 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
FC Karhunpesä
| |
2 - 0
| 0 | 2 |
| ke | 15.05 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Streetbar95
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 15.05 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Höveli
| |
3 - 2
| 0 | 2 |
| to | 16.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
Mr. Fox
| |
1 - 4
| 0 | 1 |
| to | 16.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Gregorius
| |
1 - 2
| 0 | 1 |
v. 21 | ma | 20.05 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Proffa
| |
1 - 1
| 0 | 1 |
| ma | 20.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Höveli
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 21.05 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
CCCP
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
| ti | 21.05 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 21.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Matkis
| |
0 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 21.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 22.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Härkä
| |
0 - 2
| 1 | 0 |
| to | 23.05 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Koivu
| |
6 - 1
| 1 | 2 |
| pe | 24.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
FC Navigare
| |
4 - 0
| 0 | 1 |
v. 22 | ma | 27.05 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Kievari
| |
0 - 0
| 0 | 3 |
| ti | 28.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
Mr. Fox
| |
0 - 4
| 0 | 0 |
| ke | 29.05 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Kievari
| |
3 - 2
| 0 | 2 |
| ke | 29.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Krouvi United
| |
2 - 0
| 1 | 1 |
| ke | 29.05 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
FC Gregorius
| |
5 - 1
| 0 | 2 |
| ke | 29.05 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Karhunpesä
| |
7 - 0
| 0 | 1 |
| ke | 29.05 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Streetbar95
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| to | 30.05 | |
Samppalinnan kenttä (tupla 1)
|
Alvar Saints
-
FC Jäkärlä
| |
1 - 0
| 2 | 1 |
| to | 30.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
FC Basso
| |
6 - 2
| 0 | 2 |
| to | 30.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Sir Okke's
| |
0 - 3
| 0 | 1 |
v. 23 | ma | 03.06 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
FC Härkä
| |
0 - 6
| 0 | 1 |
| ma | 03.06 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Krouvi United
| |
5 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 04.06 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Höveli
| |
6 - 1
| 2 | 2 |
| ti | 04.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Koivu
| |
2 - 3
| 0 | 2 |
| ti | 04.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
FC Navigare
| |
2 - 8
| 1 | 1 |
| ke | 05.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Matkis
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| to | 06.06 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
Alvar Saints
| |
0 - 3
| 0 | 1 |
| to | 06.06 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Proffa
| |
6 - 0
| 60 | 1 |
| pe | 07.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
CCCP
| |
7 - 0
| 7 | 1 |
v. 24 | ma | 10.06 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Gregorius
| |
5 - 1
| 1 | 2 |
| ma | 10.06 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Mr. Fox
| |
2 - 0
| 0 | 2 |
| ti | 11.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
FC Basso
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ti | 11.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Streetbar95
| |
3 - 1
| 0 | 2 |
| ke | 12.06 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Karhunpesä
| |
10 - 2
| 1 | 1 |
| ke | 12.06 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Mr. Fox
| |
3 - 1
| 56 | 1 |
| ke | 12.06 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
FC Wanha Torni
| |
4 - 1
| 69 | 4 |
| ke | 12.06 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Kievari
| |
2 - 4
| 69 | 2 |
| to | 13.06 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
FC Jäkärlä
| |
1 - 2
| 1 | 2 |
| to | 13.06 | |
Samppalinna
|
Alvar Saints
-
FC Gringo
| |
4 - 0
| 1 | 1 |
| pe | 14.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
FC Höveli
| |
8 - 2
| 0 | 2 |
v. 25 | ma | 17.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
Streetbar95
| |
2 - 0
| 0 | 2 |
| ma | 17.06 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Matkis
| |
4 - 3
| 64 | 3 |
| ma | 17.06 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
Streetbar95
| |
9 - 2
| 60 | 2 |
| ti | 18.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Proffa
| |
3 - 0
| 0 | 2 |
| ti | 18.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
CCCP
| |
2 - 2
| 1 | 1 |
| ke | 19.06 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
Sir Okke's
| |
1 - 1
| 5 | 3 |
| ke | 19.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Krouvi United
| |
1 - 3
| 0 | 1 |
| to | 20.06 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
FC Navigare
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| to | 20.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| to | 20.06 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Härkä
| |
1 - 1
| 2 | 1 |
v. 26 | to | 27.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Karhunpesä
| |
4 - 1
| 2 | 1 |
v. 27 | to | 04.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Basso
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 0
| 4 | 0 |
v. 28 | ti | 09.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Mr. Fox
| |
1 - 4
| 0 | 1 |
| ti | 09.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
FC Jäkärlä
| |
1 - 1
| 1 | 2 |
| ti | 09.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Kievari
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| ke | 10.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Basso
| |
0 - 1
| 1 | 1 |
| ke | 10.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Gregorius
| |
6 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 10.07 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Karhunpesä
| |
5 - 1
| 2 | 1 |
| ke | 10.07 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 0
| 0 | 1 |
| pe | 12.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
FC Gringo
| |
7 - 1
| 72 | 2 |
v. 29 | ma | 15.07 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Krouvi United
| |
0 - 3
| 0 | 1 |
| ti | 16.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Härkä
| |
1 - 2
| 0 | 2 |
| ti | 16.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
FC Höveli
| |
1 - 2
| 1 | 1 |
| ke | 17.07 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 3 | 1 |
| to | 18.07 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
CCCP
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| to | 18.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Navigare
| |
1 - 4
| 0 | 1 |
| to | 18.07 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
Matkis
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
v. 30 | ti | 23.07 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Basso
| |
4 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 23.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
FC Gringo
| |
5 - 3
| 0 | 2 |
| ti | 23.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Karhunpesä
| |
3 - 4
| 73 | 1 |
| ke | 24.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 24.07 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Wanha Torni
| |
4 - 2
| 0 | 1 |
| ke | 24.07 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Gregorius
| |
5 - 3
| 0 | 2 |
| ke | 24.07 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Koivu
| |
0 - 3
| 0 | 1 |
v. 31 | ma | 29.07 | |
Pääskyvuoren koulun kenttä
|
FC Basso
-
Mr. Fox
| |
2 - 5
| 0 | 1 |
| ti | 30.07 | |
Pernon koulun kenttä
|
FC Koivu
-
FC Navigare
| |
2 - 3
| 65 | 3 |
| ti | 30.07 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Proffa
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 30.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Matkis
| |
2 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 30.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
Streetbar95
| |
0 - 1
| 0 | 1 |
| to | 01.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
FC Höveli
| |
5 - 1
| 0 | 1 |
| to | 01.08 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
CCCP
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
| to | 01.08 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
Krouvi United
| |
3 - 2
| 0 | 2 |
v. 32 | ti | 06.08 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Jäkärlä
| |
0 - 5
| 0 | 1 |
| ti | 06.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Gregorius
| |
6 - 0
| 0 | 1 |
| ke | 07.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Koivu
| |
2 - 3
| 0 | 3 |
| ke | 07.08 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 07.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Sir Okke's
| |
2 - 2
| 0 | 2 |
| ke | 07.08 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Kievari
| |
3 - 3
| 1 | 1 |
| ke | 07.08 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Karhunpesä
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 08.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
Alvar Saints
| |
3 - 2
| 9 | 2 |
| pe | 09.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
FC Basso
| |
4 - 2
| 0 | 2 |
| pe | 09.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Gringo
| |
1 - 2
| 2 | 2 |
v. 33 | ma | 12.08 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Basso
| |
10 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 13.08 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Härkä
| |
2 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 13.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Krouvi United
| |
1 - 2
| 1 | 1 |
| ke | 14.08 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
CCCP
| |
4 - 1
| 1 | 1 |
| to | 15.08 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
FC Kievari
| |
0 - 7
| 0 | 2 |
| to | 15.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
Streetbar95
| |
1 - 0
| 0 | 1 |
| to | 15.08 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Höveli
| |
2 - 0
| 3 | 0 |
| to | 15.08 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
Mr. Fox
| |
4 - 0
| 1 | 1 |
v. 34 | ti | 20.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
Sir Okke's
| |
2 - 5
| 1 | 2 |
| ti | 20.08 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
FC Gringo
| |
1 - 3
| 1 | 2 |
| ti | 20.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
Alvar Saints
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| ti | 20.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 0
| 1 | 1 |
| ke | 21.08 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Proffa
| |
2 - 4
| 0 | 2 |
| ke | 21.08 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Koivu
| |
5 - 1
| 0 | 2 |
| ke | 21.08 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Gregorius
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| to | 22.08 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Basso
-
FC Karhunpesä
| |
2 - 1
| 3 | 1 |
| pe | 23.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
FC Jäkärlä
| |
2 - 1
| 0 | 2 |
| pe | 23.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Proffa
-
FC Navigare
| |
0 - 2
| 2 | 1 |
v. 35 | ma | 26.08 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Karhunpesä
| |
7 - 1
| 1 | 1 |
| ti | 27.08 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
Matkis
| |
3 - 1
| 0 | 3 |
| ti | 27.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
Mr. Fox
| |
2 - 1
| 0 | 1 |
| ke | 28.08 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
FC Höveli
| |
4 - 1
| 0 | 2 |
| ke | 28.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
CCCP
| |
5 - 0
| 0 | 1 |
| to | 29.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
FC Härkä
| |
0 - 2
| 0 | 1 |
| to | 29.08 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
FC Kievari
| |
0 - 6
| 0 | 3 |
| to | 29.08 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Streetbar95
| |
4 - 1
| 2 | 1 |
| to | 29.08 | |
Jäkärlän koulun kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Basso
| |
6 - 1
| 70 | 3 |
v. 36 | ti | 03.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
FC Navigare
| |
1 - 3
| 3 | 0 |
| ti | 03.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Koivu
| |
2 - 4
| 1 | 1 |
| ti | 03.09 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
FC Jäkärlä
| |
5 - 0
| 78 | 1 |
| ke | 04.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 1 | 1 |
| ke | 04.09 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
Sir Okke's
| |
3 - 2
| 59 | 2 |
| ke | 04.09 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Proffa
| |
3 - 1
| 0 | 2 |
| ke | 04.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Wanha Torni
| |
7 - 1
| 0 | 0 |
| to | 05.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Basso
-
FC Gregorius
| |
2 - 0
| 1 | 1 |
| pe | 06.09 | |
Askaisten urheilukenttä
|
FC Kievari
-
FC Gringo
| |
5 - 0
| 0 | 2 |
v. 37 | ma | 09.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
FC Höveli
| |
4 - 0
| 1 | 1 |
| ma | 09.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Jäkärlä
| |
4 - 3
| 0 | 2 |
| ti | 10.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
Matkis
| |
8 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 10.09 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
Krouvi United
| |
3 - 1
| 0 | 2 |
| ti | 10.09 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Kievari
| |
3 - 4
| 1 | 2 |
| ti | 10.09 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Basso
| |
2 - 0
| 1 | 2 |
| ke | 11.09 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
CCCP
| |
5 - 0
| 0 | 1 |
| ke | 11.09 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
Streetbar95
| |
4 - 0
| 0 | 1 |
| to | 12.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Gregorius
-
FC Karhunpesä
| |
3 - 0
| 0 | 0 |
v. 38 | ti | 17.09 | |
Tammispaltan kenttä
|
Streetbar95
-
Alvar Saints
| |
2 - 2
| 0 | 2 |
| ti | 17.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
Sir Okke's
| |
0 - 3
| 0 | 1 |
| ti | 17.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Koivu
| |
2 - 5
| 2 | 1 |
| ti | 17.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Proffa
| |
2 - 3
| 0 | 1 |
| ti | 17.09 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Karhunpesä
-
FC Gringo
| |
0 - 6
| 1 | 1 |
| to | 19.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Jäkärlä
-
FC Gregorius
| |
4 - 0
| 0 | 2 |
| pe | 20.09 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Härkä
| |
3 - 2
| 0 | 2 |
| pe | 20.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Navigare
| |
0 - 4
| 1 | 1 |
v. 39 | ma | 23.09 | |
Räimän kenttä
|
FC Proffa
-
Streetbar95
| |
4 - 0
| 1 | 1 |
| ma | 23.09 | |
Raunistulan Kenttä
|
Sir Okke's
-
FC Gregorius
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 24.09 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Gringo
-
FC Jäkärlä
| |
2 - 2
| 3 | 1 |
| ti | 24.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Navigare
-
Krouvi United
| |
1 - 0
| 1 | 1 |
| ti | 24.09 | |
Räimän kenttä
|
Alvar Saints
-
Mr. Fox
| |
2 - 0
| 0 | 1 |
| ti | 24.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
CCCP
-
Matkis
| |
4 - 4
| 0 | 2 |
| ke | 25.09 | |
Lauklähteen kenttä
|
FC Koivu
-
FC Kievari
| |
1 - 1
| 1 | 1 |
| ke | 25.09 | |
Härkämäen kenttä
|
FC Härkä
-
FC Höveli
| |
8 - 0
| 0 | 1 |
| to | 26.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Sir Okke's
| |
0 - 1
| 3 | 4 |